RSS
 

Zaczynamy ćwiczenia i odchudzanie

10 cze

Dziennik treningowy cz. 1.

Dzisiaj postanowiłem sobie, aby zmienić coś w swoim życiu. Nazywam się Rafał i mam 18 lat. Od zawsze moja sylwetka odstawała od reszty osób w moim wieku – byłem od nich o wiele większy i cięższy. Moje problemy nie miały swojego początku, bo po prostu tak było zawsze. Moje problemy nie wynikały raczej z obżarstwa, bo nie sięgałem po produktu takie jak fast-foody, cola czy słodycze. Przez całe życie starałem się tego wystrzegać.

Rodzice uważali, że może być to spowodowane nieprawidłowym działaniem mojego organizmu. W szczególności tarczyca była celem podejrzeń lekarzy. Okazało się jednak, że jestem zdrowy i nadwaga z pewnością nie ma związku z jakimkolwiek znanym schorzeniem. Dlatego postanowiłem wziąć się za siebie i spróbować walczyć z tym na swój własny sposób. Przez ostatni rok dużo biegałem i wiecie co? Są tego efekty! Przez ten rok udało mi się zrzucić 20 kg. Jest to dla mnie motywacja do tego, aby dalej ćwiczyć.

Odchudzanie (sxc.hu)

Odchudzanie (sxc.hu)

Postanowiłem sobie jednak, że skoro można zmienić coś na lepsze to czemu by nie iść na całość? Umięśniona sylwetka jest czymś o czym marzyłem już od dziecka. Postanowiłem zapisać się na siłownię i jutro mam pierwszą wizytę z trenerem personalnym. Będą miał też ułożoną dietę i mam nadzieję, że to wszystko pozwoli mi zmienić wszystko na lepsze. Więcej informacjo o mojej przemianie można będzie poczytać w kolejnych wpisach, które odtąd będą pojawiały się regularnie na moim blogu.

Mam nadzieję, że będę motywacją dla kolejnych osób!

 
1 komentarz

Napisane przez w kategorii Ćwiczenia

 

Tags: ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~Izaa

    11 czerwca 2015 o 14:02

    jest motywacją dla mnie ;)